O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej www.tigerled.pl, marki oświetlenia stworzonej przez firmę Heavy-Net Mieczysław Milczarski.

Firma powstała 1 kwietnia 2004 roku i od początku działalności zajmowała sie sprzedażą wózków widłowych znanej spółki giełdowej na zasadzie franszczyzny.

Z czasem z coraz większym zaangażowaniem rozpoczęła aktywność na rynku oświetlenia LED. Na początku działalność ograniczała się jedynie do typowego pośrednictwa w sprzedaży. Udało nam się wtedy zdobyć bogatą wiedzę oraz doświadczenia, które zaowocowały decyzją o rozszerzeniu działalności w tym obszarze.   

W 2013 firma postanowiła imortować i sprzedawać oświetlenie LED pod własną marką; stąd decyzja o powstaniu tigerLED.

Obecnie firma posiada kontakty z wieloma producentami tego typu towarów, a importowany sprzęt oświetleniowy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz wysoką efektywnoscią energetyczną, co przekłada się na bardzo niskie zużycie energii elektrycznej podczas eksploatacji. Średnio 1 W oswietlenia LED daje strumień świetlny porównywalny do 8-10W tradycyjnej żarówki.

Świetlówki LED tigerLED pozwalają ograniczyć żużycie energii o 30-60% w stosunku do tradycyjnych lamp fluoroscencyjnych.

TigerLED.pl to obecnie bogaty wybór oświetlenia od żarówek, poprzez lampy, naświetlacze / halogeny, taśmy, panele, świetlówki, naświetlacze ścienne, gruntowe, do akwariów, basenów, ogrodów, parków, placów i ulic.

Klientami firmy są zarówno salony sprzedaży detalicznej jak i klienci biznesowi oraz indywidualni.

 

Technologia LED to obecnie najbardziej efektywne i ekologiczne żródło światła; potocznie nazywane  jest często „eko światłem”. Być może lampy LED przy zakupie nie należą do najtańszych, szczególnie w porównaniu do tradycyjnych żarówek czy świetlówek, ale poniesione koszty szybko się zwracają dzięki dużo niższemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną oraz bardzo długiej żywotności lamp szacowanej średnio na 30 000h (tradycyjna żarówka to 1000 h). Dodatkowo do produkcji LED nie są używane żadne niebezpieczne substancje, a same materiały przeznaczone do recyklingu.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Heavy-Net Mieczysław Milczarski

ul. Jana Pawła II 146

85-140 Bydgoszcz

Nr GIOŚ: E0018953WZ

Tel/fax  52 3714265

tel.kom.501380205

www.tigerled.pl

e-mail: sklep@tigerled.pl

Oświetlenie LED - sklep
Żarówki LED
Panele LED